Hakkımızda

ahşap sandık palet, ahşap sandık, ihracat sandığı, OSB Sandık, Kafes Sandık, sandık, ahşap sandık fiyatları, ihracat sandığı imalatı, osb sandık modelleri, palet sandık, kontraplak sandık, fuar sandığı, kafes sandık imalatı, sandık üretimi, sandık imalatı, osb sandık fiyatları, ambalaj sandığı fiyatları, kontraplak sandık imalatı, sandık ambalaj firmaları, kontraplak sandık fiyatları, MDF sandık imalatı, ahşap sandık imalatçıları,2. el ahşap sandık, istanbul

Muhammet Çalık palet, ürün çeşitliliği, kalite ve ekonomik fiyatlandırma anlayışı ile imalat ve taşımacılık sektörlerine palet, ambalaj sandıkları, kafes sandıklar, ahşap makaralar, OSB sandık, kontra sandık, MDF sandık, EPAL palet, Euro palet, CP palet, ihracat kafesleri konularında hizmet vermektedir.

Sıfır palet imalatının yanında ambalaj sandıkları imalatı, ikinci el palet, sıfır palet, ikinci el plastik palet, hurda palet, EUR Palet, CP Palet ve katlanır sandık alım satımı konularında hizmet vermekteyiz.

Geniş 2. el sandık, ahşap makara, kafes sandık ve palet stokları, sıfır ahşap ambalaj malzemeleri üretiminde yerli ve dünya standartlarına uygunluk, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı, ekonomik fiyatlandırma ilkesi ve toplam kalite yönetimi anlayışı ile KOÇOĞULLARI PALET siz değerli müşterilerinie ürün ve hizmet sunmaktadır.

Sürdürülebilir bir çevre ve ekonomi için ahşap geri dönüşümü için çalışan firmamız sektörün ölçü palet ve sandık imalatçılarından biridir. Standart ölçülü ürünlerin yanında özel ölçülü palet ve sandık imalatlarımız ile sektörün hizmetindeyiz.